Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Mohli by jste namíchat bylinkovou směs proti pocení?

  • Šalvěj nať - Šalvěj je známý svými adstringentními a antiperspiračními vlastnostmi, které pomáhají snižovat nadměrné pocení.

  • Přeslička nať - Přeslička je diuretikum a může pomoci snížit pocení tím, že podporuje odstranění přebytečné tekutiny z těla.

  • Majoránka nať - Majoránka působí jako mírné sedativum a uklidňující bylina, která může pomoci snížit pocení způsobené stresem nebo úzkostí.

  • Měsíček květ - Měsíček je známý svými protizánětlivými a antibakteriálními vlastnostmi, které mohou pomoci zabránit zápachu spojenému s pocením.

  • Mateřídouška nať - Mateřídouška má uklidňující a antiseptické vlastnosti, které mohou pomoci snížit pocení a zároveň bojovat proti bakteriím způsobujícím zápach.

Můžete smíchat tyto bylinky ve stejných poměrech, například po 20 gramech každé. Pro přípravu nápoje zalijte směs vroucí vodou (cca 500 ml) a nechte louhovat 10-15 minut. Poté sceďte a pijte 2-3 šálky denně. Připravenou směs najdete na tomto odkaze https://bylik.cz/mixer.html?h=934768d460612b31

Upozorňuji, že je důležité konzultovat použití bylinných směsí s odborníkem nebo lékařem, pokud máte zdravotní problémy, jste těhotná nebo kojíte.

Zpět na všechny dotazy

Zeptejte se Bylíka!

Zajímá vás něco a nenašli jste odpověd? Napiště nám, rádi vám odpovíme.

Slevy a tipy

Diviznakvět

Divizna patří mezi nejstarší léčivé rostliny, je vhodná i pro děti ... více

Himalájská sůlhrubá

Himalájská sůl obsahuje kombinaci 84 různých minerálů ... více

Kopřivanať s listem

Kopřiva je jedna z našich nejlepších léčivých rostlin s univerzálním ... více

Kmíncelý

Celá semena kmínu jsou výtečná do pečiva ... více

Meduňkanať

Meduňka pomáhá při nespavosti, stavech neklidu a podrážděnosti, ... více

Máte dotaz? Napište nám zprávu.