fb Banán v medu sušené plátky - Bylík.cz - prodej bylin, bylinek a koření - eshop obchod

Banán v medu sušené plátky

Banány jsou přirozeným zdrojem vlákniny a některých vitamínů a minerálů. Díky mizivému obsahu tuku jsou snadno stravitelné a vzhledem k vysokému množství sacharidů rychle poskytnou chybějící energii. ... více o Banánu v medu

Kód zboží 00240

Potřebujete s něčím poradit?

+420 773 318 559
(po-pá 8:00-19:00, so 9:00-14:00)

Doprava od 49 Kč, od 499 Kč zdarma Kdy zboží dostanu?

50g
13
100g
19
150g
27
200g
34
250g
41
300g
48
400g
62
500g
77
Dostupnost: skladem > 5 kg

Podobné zboží jako Banán v medu

Banán v medu

Vše o Banánu v medu

Popis

Banány jsou přirozeným zdrojem vlákniny a některých vitamínů a minerálů. Díky mizivému obsahu tuku jsou snadno stravitelné a vzhledem k vysokému množství sacharidů rychle poskytnou chybějící energii. Banány obsahují významné množství draslíku, hořčík, vápník, menší množství železa, fosforu a zinku. Z vitamínů zejména vitamíny skupiny B, provitamín A, malé množství vitamínu C a tryptofan, což je aminokyselina přeměňující se na serotonin. Zvýšené hladiny serotoninu jsou spojeny s pocity štěstí a relaxace. Vitamíny řady B působí blahodárně na nervou soustavu. Banán obsahuje tři přírodní cukry - cukrózu, fruktózu a glukózu kombinovanou s vlákninou, dodá okamžitou dávku energie.  

Vitamín B 6 reguluje hladinu krevního cukru, která ovlivňuje náladu. Banány jsou vhodné při chudokrevnosti, železo podporuje tvorbu červených krvinek, draslík pomáhá snižovat krevní tlak a tím předcházet infarktu a mrtvici. Na draslík bohaté ovoce pomáhá učit se a zvyšovat a udržet pozornost. Díky vysokému obsahu vlákniny pomáhají banány obnovit normální funkce střev. Banány odstraňují pálení žáhy, působí jako přírodní antacida. Banány jsou užívány jako dietní potravina při zažívacích potížích a žaludečních vředech, redukují nadměrnou žaludeční kyselost a dráždění sliznice žaludku.

Účinné látky

Draslík, hořčík, vápník, menší množství železa, fosfor, zinek, vitamíny skupiny B, provitamín A, malé množství vitamínu C a tryptofan

Výrobce: Bylík.cz - Lbros s.r.o., K Mlékárně 57, 54303 Vrchlabí 3, IČ: 28811101, DIČ: 28811101 Obchodní podmínky

Příprava Banánu v medu

Sušené ovoce je zdravější alternativou mlsání, když máme chut na sladké a rychlým zdrojem energie. Sušené plody lze konzumovat přímo nebo přidat do ovocných a ořechových směsí, dále k přípravě dezertů a jiných sladkostí. 

Dávejte si pozor!

Banánové plátky s medem a rostlinným olejem. Bez obsahu alergenů.

Zajímavé odkazy

Co vás zajímá o Banánu v medu

Zeptejte se Bylíka!

Zajímá vás něco a nenašli jste odpověd? Napiště nám, rádi vám odpovíme.