Aloe vera sušené plátky Aloe pravá

Aloe vera obsahuje důležité vitamíny C, E, B12, betakaroten, 8 esenciálních aminokyselin, mnoho stopových prvků, které jsou součástí koenzymů, mukopolysacharidy, které hrají velmi důležitou ... více o aloe vera

Kód zboží 00228
Složeníaloe vera, cukr, oxid siřičitý
Země původuThajsko

Potřebujete s něčím poradit?

+420 773 318 559
(po-pá 8:00-19:00, so 9:00-14:00)

Doprava od 49 Kč, od 499 Kč zdarma Kdy zboží dostanu?

100g
35 Kč
150g
52 Kč
200g
69 Kč
250g
87 Kč
300g
105 Kč
400g
139 Kč
500g
174 Kč
750g
261 Kč
Dostupnost: skladem < 500 g | dostanete pozítří

Podobné zboží jako Aloe vera

NOVÉ!
Aloe vera

Vše o aloe vera

Popis

Aloe vera obsahuje&nbsp;důležité vitamíny C, E, B12, betakaroten,&nbsp;8 esenciálních aminokyselin, mnoho stopových prvků, které jsou součástí koenzymů, mukopolysacharidy, které hrají velmi důležitou roli v obranyschopnosti organismu,&nbsp;enzymy lipázy a proteázy, saponiny, které účinkují proti bakteriím, virům a plísním.&nbsp;Aloe vera je zdraví prospěšná, má vysoký obsah vlákniny, napomáhá léčit kožní problémy.

Detoxikace zlepšuje imunitu a trávení, působí proti alergiím a jejich projevům, má pozitivní vliv na mysl a koncentraci, může odstranit nebo zmírnit potíže se spaním anebo spánek přinejmenším zkvalitnit, detoxikace organismu také pomáhá ke stabilizaci nálady a jejímu zlepšení a zvyšuje celkovou energii. To jsou jen některé z účinků, kvůli kterým rozhodně stojí za to věnovat detoxikaci pozornost. Jako vedlejší účinek se však v průběhu detoxikace může dostavit například zvýšené pocení nebo puzení k močení, případně krátkodobý průjem. Aloe vera má celkově dobrý vliv na posílení imunitního systému. Zvyšuje odolnost proti bakteriím, ekzémům a dokonce napomáhá zmírnění lupenkové nemoci i dalších kožních problémů. Působí protizánětlivě (používá se i při paradentóze) a dezinfekčně a zpomaluje růst rakovinných buněk. Za používání aloe vera vám jistě budou vděčná například vaše játra, na jejichž činnost aloe velmi pozitivně působí. Zaujmout by vás mohlo také to, že používání šťávy z listů aloe vera může snižovat hladinu cholesterolu a hladinu cukru v krvi. Také vaše zažívací ústrojí může díky této rostlině doznat značné úlevy – a to v podobě zlepšení trávení, odstranění střevních obtíží, zácpy a podobně.

Použití aloe vera

Sušené ovoce je zdravější alternativou mlsání, když máme chut na sladké. Obsahuje zdraví prospěšnou vlákninu a je rychlým zdrojem energie.

Účinné látky

Aloe vera obsahuje vitamíny skupiny B -B2, B3, B5, B6, B12, C, E, kyselinu listovou, vápník, draslík, hořčík, chróm, zinek, mangan či selen, 8 esenciálních aminokyselin, stopové prvky, koenzymy, mukopolysacharidy, enzymy lipázy a proteázy, saponiny

Výskyt

Původ aloe vera není zcela znám, pravděpodobně pochází z oblasti severní Afriky a Kanárských ostrovů. Daří se jí v suchých klimatech.

 

Výrobce: Bylík.cz - Lbros s.r.o., K Mlékárně 57, 54303 Vrchlabí 3, IČ: 28811101, DIČ: 28811101 Obchodní podmínky

Co vás zajímá o aloe vera

Zeptejte se Bylíka!

Zajímá vás něco a nenašli jste odpověd? Napiště nám, rádi vám odpovíme.